Контактні телефони: (044) 361-43-00; (044) 361-18-57 | Задати питання

Ваше имя
Ваш E-mail*
Сообщение*

 Установка систем контролю доступу являє собою наступні етапи:

-  Телефонна консультація, під час якої ви зможете пояснити попередньо задачу, яку нам необхідно вирішити. Компанія зможе прикинути орієнтовну вартість установки системи, або ж повідомить вам приблизні рамки вартості альтернативних рішень.

  -  Детальне вивчення поставленого завдання і ретельний огляд об'єкта. Після того, як ми вивчимо план об'єкта, ми з'ясуємо, що саме і як саме ви хочете контролювати за допомогою СКД.

  -  Проектування та моделювання системи. На цьому етапі будуть передбачені всі ключові точки системи і проведемо проектування системи контролю доступу, а також подумаємо про необхідні опції для системи, які, можливо, будуть вам цікаві й які будуть потрібні для установки систем контролю доступу.

  -  Затвердження складу системи і підписання договору.

Ви отримаєте комерційну пропозицію зі складом необхідної вам системи. Після затвердження проекту, ви зможете приступити до підписання договору та внесення передоплати.

  -  Збір всіх опцій системи та їх монтаж.

Ми привеземо всі компоненти системи на ваш об'єкт і проведемо їх монтаж. Монтаж систем контролю доступу проводиться виключно висококваліфікованими професіоналами, при цьому установка системи контролю доступу на бажаному вами об'єкті займе незначний проміжок часу.

  -  Пуско-налагоджувальні роботи і тестування системи.

Після монтажу системи ви зможете провести випробування системи і провести її тонке налаштування під ваші завдання.

  -  Початок роботи з новою системою, тепер все під контролем!

Після випробувань системи ви зможете почати штатну експлуатацію системи, налаштувавши всі необхідні пункти безпеки. Установка СКУД не займе багато часу, а обслуговування систем контролю доступу проводиться на гарантійних умовах.

Отримайте детальну консультацію експерта, просто зателефонувавши нам!